nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: skierniewicki, Maków, Łódzkie, Polska
Poszukujemy nauczyciela matematyki na pełen etat. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje do nauczania wychowania fizycznego, fizyki lub informatyki.

Wymagania:
Pierwszeństwo w zatrudnieniu maja kandydaci, którzy ukończyli jednolite studia magisterskie w zakresie matematyki i posiadają przygotowanie pedagogiczne lub osoby, które ukończyły studia I stopnia i studia II stopnia w zakresie matematyki i posiadają przygotowanie pedagogiczne. Oferta skierowana jest również do osób, które ukończyły studia wyższe zawodowe lub magisterskie w dowolnej specjalności oraz studia podyplomowe w zakresie nauczania matematyki i posiadają przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki - 20 h w tygodniu
Czynności wychowawcze, opiekuńcze i inne zgodnie z obowiązkami nauczyciela określonymi w statucie szkoły, Prawie oświatowym i Karcie Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spmakow.pl

468348178
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W MAKOWIE Z FILIĄ W ŚWIĘTEM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki