nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-08-29
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Śródmieście, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 22 przy ul. Dembowskiego 39 we Wrocławiu zatrudni od zaraz na zastępstwo nauczyciela języka polskiego

Wymagania:
magister z zakresu matematyki z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach IV-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 22, ul. Dembowskiego 39, 51-670 Wrocław lub na adres e-mail: sekretariat@zsp22.wroclaw.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 22
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki