nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-19
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ochota, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 im. Edwarda Szymańskiego w Warszawie zatrudni w roku szkolnym 2024/2025 nauczyciela matematyki na zastępstwo w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe zawodowe/magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp23@eduwarszawa.pl

22 825 09 38
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. EDWARDA SZYMAŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo