Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
umowa na zastępstwo za nieobecnego pracownika

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z rodzajem prowadzonych zajęć również studia podyplomowe

Zakres obowiązków:
nauczyciel matematyki w kasach 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp293@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 293 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel historii
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:Nauczyciel historii i hist. i teraź. w Technikum i Branżowej Szkole I stopnia.Wymagania:Pełne kwalifikacje do nauczania przedmiotu, studia II stopnia i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć, praca w zespołach...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Dręszew (Mazowieckie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami na 22/22(cały etat) na zastępstwo. Miejsce zatrudnienia: Przedszkole Samorządowe pod,, Wesołym Ekoludkiem" Dręszew,ul.Szkolna4, 05-252 Dąbrówka, powiat Wołomin, woj. m...
  • Nauczyciel historii
    Ząbki (Mazowieckie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach zatrudni nauczyciela historii w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Dokumenty prosimy kierować na adres e-mail: ...