Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: goleniowski, Stepnica, Zachodniopomorskie, Polska
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy poszukuje nauczyciela matematyki!
Jeśli jesteś entuzjastą matematyki, z pasją do nauczania i inspirowania dzieci w wieku szkolnym, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do nas i pomóż nam rozwijać matematyczne talenty naszych uczniów!

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z zakresu matematyki lub pokrewnych dziedzin,
Umiejętność przekazywania wiedzy matematycznej w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla dzieci,
Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z rodzicami,
Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w proces nauczania,
Chęć ciągłego doskonalenia się i rozwijania swoich umiejętności pedagogicznych.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp.stepnica.pl

914188415
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. KONSTANTEGO MACIEJEWICZA W STEPNICY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki