nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Radzewo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela matematyki w klasach IV-VIII szkoły podstawowej

Wymagania:
pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu; mile widziane kwalifikacje do nauczania informatyki

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela przedmiotowca w szkole podstawowej
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WÓJKIEWICZA W RADZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel chemii
    Plewiska (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:praca od września 2024 r., wakatWymagania:kwalifikacje formalne do nauczania chemii, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:prowadzenie lekcji chemii kl .7-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@...
  • nauczyciel języka polskiego
    Plewiska (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:język polski w klasach 4-8Wymagania:kwalifikacje formalne do nauczania j.polskiego, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:prowadzenie lekcji z języka polskiego, zajęć dydaktyczno-wyrównawczychWymagane dokumenty aplikacyjne pro...
  • nauczyciel
    Psary (Wielkopolskie) Wakat 28
    Opis oferty pracy:praca w grupie dzieci 3-4 letnich od 01.09.2024r. w wymiarze 28 godzin tygodniowo. praca w grupach dzieci 3-4 letnich, 5-6 letnich w wymiarze 2/25 etatuWymagania:wykształcenie wyższe, licencjat z przygotowaniem pedagogicznym, dodatk...