Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-18
  • Miejsce: stargardzki, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca nauczyciela matematyki w klasach IV-VIII.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia praca z uczniem, nauczanie przedmiotu, prowadzenie zajęć, ocenianie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp10stargard.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@sp10stargard.pl
91 573 15 49
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 24
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Człopa (Zachodniopomorskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Pedagog specjalnyWymagania:Odpowiednie wykształcenie do zajmowanego stanowiska. Doświadczenie.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi jako Pedagog specjalny.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole.czlopa@wp.p...
  • Psycholog
    Mielęcin (Zachodniopomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:pomoc psychologiczna dla dzieci w wieku 3-15 latWymagania:studia wyższe z psychologii wraz z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:zadania psychologa w szkole
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Mierzyn (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiego pełen etat na czas zastępstwa pracownikaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@pspmierzyn.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:914831340