nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-05-03
  • Miejsce: stargardzki, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Umowa na zastępstwo od 22.04.2024 do 21.06.2024

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
bezpośrednia praca z uczniami w klasach 5-7 szkoły podstawowej,
ocenianie wyników uczniów,
prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania i planem lekcji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp3.stargard.pl

915783602
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo