Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: otwocki, Otwock, Mazowieckie, Polska
Liczba godz. do uzgodnienia. Możliwe ewentualne zwiększenie godzin w zależności od posiadanych dodatkowych uprawnień.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe w zakresie matematyki
Kwalifikacje pedagogiczne.
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zakres obowiązków:
Zajęcia zgodnie z podstawą programową w klasach 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@oswiata-otwock.pl

mailowo: sp2@oswiata-otwock.pl
telefonicznie: 22 779 32 32, 664 212 573
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. IRENY SENDLEROWEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki