nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie matematyki w szkole branżowej 1 stopnia oraz technikum

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie - matematyka oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@zs6.szczecin.pl lub sekretariat@zs6.szczecin.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. MIKOŁAJA REJA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel -wychowanie przedszkolne
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Szukamy nauczyciela na zastępstwo już w obecnym roku szkolnym z możliwością przedłożenia umowy na kolejny rok szkolny a może nawet następny.Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe- nauczyciel przedszkolaZakres obowiązków:Praca bie...
  • Wychowawca w internacie
    Kołobrzeg (Zachodniopomorskie) Wakat 23
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela / wychowawcy w internacie szkolnym Zespołu Szkół, sprawowanie opieki nad młodzieżą zamieszkującą internat szkolny Praca w roku szkolnym 2024/2025Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedago...
  • Bibliotekarz
    Brzesko (Zachodniopomorskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku bibliotekarza od 1.09.,2024 r.Wymagania:Wymagane kwalifikacjeWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp_brzesko@interia.pl