Nauczyciel Matematyki

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: wielicki, Szarów, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela matematyki do Szkoły Podstawowej

Wymagania:
Studia Wyższe Kierunkowe z uprawnieniami do wykonywania zawodu

Zakres obowiązków:
Nauczyciel Matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spszarow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
12 2841199
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W SZAROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Młoszowa (Małopolskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:prowadzenie zajęć w grupach przedszkolnychWymagania:studia magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zspmloszowa@tca.trzebinia.plW razie...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Gromiec (Małopolskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiegoWymagania:Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.Zakres obowiązków:nauczyciel języka polsk...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Tarnów (Małopolskie) Zastępstwo 13
    Opis oferty pracy:zastępstwoWymagania:nauczyciel dyplomowanyZakres obowiązków:Praca z dziećmi 3letnimiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:146213706