Nauczyciel Matematyki

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie zatrudni nauczyciela matematyki do klasy autorskiej mechatronicznej.

Wymagania:
Poszukujemy nauczyciela do pracy z młodzieżą głównie w klasie autorskiej mechatronicznej. Jest to klasa, w której prowadzone są dodatkowe zajęcia z matematyki, fizyki i informatyki. Szukamy kogoś z otwartą głową i pomysłem jak prowadzić zajęcia z wykorzystaniem nie tylko podręcznika, kogoś kto będzie wsparcie dla uczniów chętnych do pracy. Znajomość podstaw informatyki i robotyki będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z matematyki, w klasach mechatronicznej (klasy 7-8 w szkole podstawowej) oraz ogólnodostępnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp234@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 234 IM. JULIANA TUWIMA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel Matematyki