nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: sokólski, Sokółka, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca jako nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej.

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunki matematyka.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w szkole podstawowej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
85 711 21 45
sp1sokolka@gmail.com
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 19
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel przedsiębiorczości
    Białystok (Podlaskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedsiębiorczościWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zse@zse.biaman.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:85-651 21 74 661 422 230
  • Nauczyciel fizyki
    Białystok (Podlaskie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizyki. Fizyka rozszerzona.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zse@zse.biaman.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:85-651 21 74 661 422 230
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Białystok (Podlaskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:zastępstwo na I semestr z możliwością przedłużenia na cały rokWymagania:przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:opieka, dydaktyka i wychowanie dzieci przebywających w świetlicyWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...