Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: limanowski, Szczawa, Małopolskie, Polska
Nauczyciel matematyki w klasach IV - VIII w wymiarze 16/18; zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasach IV - VIII w wymiarze 2/18; zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w klasie VIII w wymiarze 1/18; zajęcia indywidualne z uczniem o potrzebie kształcenia specjalnego 2/18.

Wymagania:
Posiadanie dyplomu ukończenia studiów dających uprawnienia do nauczania matematyki.

Zakres obowiązków:
j.w.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspig_szczawa@op.pl

183324006
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.1 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH AK W SZCZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki