nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-03
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki w klasach 4-8. Wakat.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne .

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach IV-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Jeleniej Górze 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 56 lub e-mailem : sekretariat@sp7.j.gora.pl

tel.: 75 75 233 35
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki