Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Zatrudnimy na pełen etat (lub więcej) nauczyciela matematyki w kl. 4 - 8 . Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, możliwość korzystania z nowoczesnego zaplecza oraz życzliwą atmosferę.

Wymagania:
studia kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
zajęcia w klasach 4 - 8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gwintowa3@gmail.com

502430727
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. O. ONUFREGO KOPCZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki