Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: koszaliński, Świeszyno, Zachodniopomorskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela matematyki z przygotowaniem pedagogicznym i odpowiednimi kwalifikacjami.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, doświadczenie zawodowe mile widziane.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach IV- VIII.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@spswieszyno.edu.pl

94 3161225
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY ARMII KRAJOWEJ W ŚWIESZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo