Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: słupski, Ustka, Pomorskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce poszukuje nauczyciela matematyki w liceum ogólnokształcącym i technikum. Zakres podstawowy. W tym klasy programowo najwyższe - IV LO i V T. Ewentualny wyższy wymiar zatrudnienia zależy od wyników rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 do szkół w ZSOiT.

Wymagania:
Kierunkowe studia magisterskie lub studia magisterskie w zakresie nauczania matematyki.
Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych z matematyki.
Sprawowanie opieki i podejmowanie działań wychowawczych wobec uczniów.
Wykonywanie zadań jako członek rady pedagogicznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsoitustka.edu.pl
lub
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
ul. Bursztynowa 12
76-270 Ustka

Osobistego lub telefonicznego: 59 8147106
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W USTCE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo