nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: gostyński, Grabonóg, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zespół Szkół Rolniczych poszukuje kandydata do pracy na stanowisku nauczyciela matematyki, mile widziane kwalifikacje do nauczania fizyki

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki i fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@grabonog.pl lub Zespół Szkól Rolniczych Grabonóg 63, 63-820 Piaski

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
655739146
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH W GRABONOGU IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Strykowo (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka polskiego. Oferujemy nauczanie w klasach 6 - 8.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:TEL. 61 8134052 E-MAIL: zsp.strykowo@steszew.pl
  • Psycholog
    Chełmno (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dotyczy zatrudnienia psychologa w Szkole Podstawowej w wymiarze 8h tygodniowo.
  • Pedagog
    Złotów (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:I Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie zatrudni na rok szkolny 2024/2025 pedagoga.Wymagania:Wymagane kwalifikacje - niezbędne do zajmowania stanowiska pedagoga w szkole ponadpodstawowej. Istnieje możliwość ...