nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 w Krakowie poszukuje nauczyciela muzyki z pasją, który chciałby swoją miłością do przedmiotu zarażać uczniów i rozwijać ich indywidulane zdolności.
Oferta obejmuje 9 godzin muzyki w ramach nauczania przedmiotu obowiązkowego i możliwe 2 godziny dodatkowe z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej przeznaczone na rozwijanie indywidualnych uzdolnień uczniów lub założenie i poprowadzenie szkolnego chóru (tzw. ZRU). Poszukujemy osoby kreatywnej umiejącej trafić do uczniów w różnym wieku (lekcje muzyki w klasach 4-7).
Prosimy o przesyłanie ofert na adres: zsp4@mjo.krakow.pl

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe z uprawnieniami pedagogicznymi.

Zakres obowiązków:
Nauczanie muzyki w klasach 4-7 oraz prowadzenie zajęć rozwijających uzdolnienia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp4@mjo.krakow.pl

12 633 04 58
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki