nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wołomiński, Ząbki, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 5 w Ząbkach zatrudni nauczyciela muzyki w wymiarze 13/18 etatu.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, wykształcenie wyższe (dyplom-licencjat, mgr) w kierunku muzyka, oświadczenie o niekaralności.

Zakres obowiązków:
nauczanie muzyki, prowadzenie szkolnego chóru

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@sp5zabki.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły

kontakt@sp5zabki.pl
tel. 22 7997492
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki