Nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-05
  • Miejsce: tarnogórski, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
zatrudnimy nauczyciela muzyki na czas zastępstwa od zaraz do dnia 21.06.2024

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów I stopnia
przygotowanie pedagogiczne
niekaralność

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć dydaktyczno–wychowawczych nauczając przedmiotu muzyka w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sosw@salezjanie.pl

(32) 39 32 300
Nazwa placówki: SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel muzyki
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo