nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 238 w Warszawie zatrudni od dnia 1 września 2024 r. nauczyciela muzyki w niepełnym wymiarze godzin

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia do nauczania przedmiotu muzyka w szkole podstawowej

Zakres obowiązków:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp238sekretariat@wp.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 238 IM. CHRISTO BOTEWA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki