nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: ostrowski, Parczew, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela muzyki w klasach łączonych IV-V i VI-VII. Umowa na czas określony na rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z kierunkiem nauczania; przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie muzyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spparczew@sieroszewice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
62-7396081
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W PARCZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki i informatyki
    Poznań-Jeżyce (Wielkopolskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela matematyki i informatyki do pracy w liceum oraz szkole branżowej I stopnia na etat, umowa na zastępstwo na rok od września 2024 r.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sosw.poz...
  • nauczyciel języka polskiego
    Poznań-Jeżyce (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka polskiego w liceum i szkole branżowej I stopnia do pracy na etat od września 2024 r.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sosw.poznan.pl
  • Nauczyciel geografii
    Poznań-Grunwald (Wielkopolskie) Zastępstwo 10
    Opis oferty pracy:nauczyciel geografii w szkole podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp88.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:61 867 42 21