nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Psie Pole, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
muzyka w klasach IV - VII, plastyka w klasach IV-VII 16/18

Wymagania:
ukończone studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym (mile widziane studia dwukierunkowe)

Zakres obowiązków:
rozbudzanie wszechstronnego rozwoju uczniów a zwłaszcza wyposażanie w podstawowe umiejętności muzyczne, rozwijanie wrażliwości muzycznej uczniów, rozwijanie muzykalności i zainteresowań muzycznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. rtm. W. Pileckiego
al. A. Brucknera 12
51-410 Wrocław

71 798 67 24
sekretariat.sp007@wroclawskaedukacja.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel muzyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo