Nauczyciel muzyki

Data publikacji: 2024-08-28
Wygasa: 2024-09-28
  • Miejsce: Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Poland
Wymagania:
Odpowiednie kwalifikacje do zajmowanego stanowiska zgodnie z rodzajem specjalizacji

Zdajemy sobie sprawę, że my – dorośli – swoją postawą pokazujemy dzieciom pewne wzorce zachowań. Dlatego, jako zespół ???? MOST-u ustanawiamy dla siebie wysokie standardy, stale rozwijamy swoje kompetencje i doskonalimy metody działania. Chcemy, aby uczniowie obserwując nas uczyli się m.in. współpracy, planowania i skutecznej realizacji zadań, by byli gotowi do refleksji, podejmowania wyzwań, a także rozwiązywania problemów i stałego samodoskonalenia, by potrafili wyciągać wnioski z błędów.

Zakres obowiązków:
Do ustalenia wspólnie - jesteśmy elastyczni
Możesz poczytać o nas, jaką szkołą jesteśmy i o tym jak pracujemy na stronie www.most.edu.pl
Nasza????MOST-owa kadra prowadzi, wspiera i towarzyszy uczniom w zdobywaniu wiedzy – nie naucza oraz nie podaje gotowych rozwiązań. Chcemy, żeby nauka w naszej szkole była pracą nad różnymi ciekawymi projektami i inicjatywami, pod okiem gotowego wesprzeć moderatora/nauczyciela, niż klasyczne lekcje spędzone na notowaniu z tablicy.

Oferujemy:
Stałe szkolenia, wsparcie psychologa dla nauczycieli, pracę zespołową, szacunek i autentyczność, przestrzeń na współtworzenie, autonomię i rozwój, dofinansowanie obiadów szkolnych, dostęp do sprzętu i pomocy dydaktycznych.
???? MOST kampus edukacyjny jest organizacją, gdzie pracownicy mogą odpowiedzialnie i swobodnie dysponować swoimi kompetencjami, działając autonomicznie, ale w ramach ustalonych struktur i obszarów. Działamy zespołowo, mamy komplementarne kompetencje, a każdy z członków naszej ekipy posiada umiejętności oraz doświadczenie, pozwalające realizować założenia szkoły i efektywnie współpracować z dziećmi. Kluczowe jest nastawienie oraz otwarty umysł i serce.
Mamy w naszej ekipie wielu specjalistów w swoich dziedzinach i w ten sposób rozwijamy się i inspirujemy siebie nawzajem.

❓JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ
Jeżeli chcesz się stać częścią naszego zespołu, wyślij CV oraz list motywacyjny, w którym napiszesz o sobie i swoich motywach podjęcia pracy w ???? MOST.
✍ Napisz na adres: ???? praca@most.edu.pl
Nazwa placówki: Niepubliczna Szkoła MOST
Przedmiot/Stanowisko: Muzyka
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: kontraktowy
Minimalny staż (w latach): 1
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1