nauczyciel nauczania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-07-21
  • Miejsce: łomżyński, Przytuły, Podlaskie, Polska
Szkoła Podstawowa zatrudni nauczyciela nauczania przedszkolnego.

Wymagania:
Wymagania zgodne z rozporządzeniem w sprawie kwalifikacji nauczycieli.

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spprzytuly@przytuly.powiatlomzynski.pl

862177029
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W PRZYTUŁACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel nauczania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo