Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: łomżyński, Przytuły, Podlaskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela nauczania wczesnoszkolnego. Mile widziane doświadczenie w pracy.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych z uczniami klasy III

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spprzytuly@przytuly.powiatlomzynski.pl

862177029
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W PRZYTUŁACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo