Nauczyciel plastyki

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-08-12
  • Miejsce: krośnieński, Gubin, Lubuskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela plastyki w klasach 4-7 w wymiarze 7 godzin.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem lub studia podyplomowe.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela przedmiotu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@gubin.pl

68 4558146
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GUBINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel plastyki
Liczba godzin (w tygodniu): 7