nauczyciel plastyki

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: nowosolski, Bytom Odrzański, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel plastyki w szkole podstawowej

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania plastyki w szkole podstawowej

Zakres obowiązków:
nauczanie przedmiotu plastyka, udział w radach pedagogicznych, dyżury podczas przerw

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp@szkolabytomodrzanski.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel plastyki
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Zielona Góra (Lubuskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Wakat na stanowisko logopeda w przedszkolu pięciooddziałowym.Wymagania:zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.Zakres obowiązków:- ...
  • Tyflopedagog
    Żary (Lubuskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze tyflopedagoga w szkole ponadpodstawowejWymagania:Wykształcenie zgodne z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:praca z młodzieżąWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:e-mail: sekretariat@zsb.zary.p...
  • Psycholog
    Ołobok (Lubuskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:wykształcenie kierunkowy uprawniające do pracy na stanowisku psychologa szkolnego