NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Data publikacji: 2024-02-27
Wygasa: 2024-05-27
  • Miejsce: iławski, Lubawa, Warmińsko-Mazurskie, Polska
PRACA NA STANOWISKU NAUCZYCIELA PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU W TECHNIKUM ELEKTRYCZNYM I SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA W ZAWODZIE ELEKTRYK

Wymagania:
ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI Z DNIA 14 WRZEŚNIA 2023 r. W SPRAWIE SZCZEGÓŁOWYCH KWALIFIKACJI WYMAGANYCH OD NAUCZYCIELI

Zakres obowiązków:
NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU W TECHNIKUM ELEKTRYCZNYM I SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs-sekretariat@zslubawa.pl

SEKRETARIAT SZKOŁY TELEFON 89 6452 631
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBAWIE
Przedmiot/Stanowisko: NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU