Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: olsztyński, Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Dyrektor Zespołu szkół Rolniczych w Smolajnach poszukuje nauczyciela praktycznej nauki zawodu, do prowadzenia zajęć nauki jazdy kat. T.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, legitymacja instruktora.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z nauki jazdy kat. T.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty można wysłać na adres: Zespół Szkół Rolniczych, ul. Fabryczna 6a, 11-040 Dobre Miasto lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: szkola.zsr@smolajny.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. BISKUPA IGNACEGO BŁAŻEJA KRASICKIEGO W SMOLAJNACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel praktycznej nauki zawodu