nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: mikołowski, Mikołów, Śląskie, Polska
Praca w ogrodzie botanicznym jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu - ogrodnik.

Wymagania:
Ukończone studia z branży ogrodniczej, przygotowanie pedagogiczne i oligofrenopedagogika.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć praktycznych w zawodzie ogrodnik.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zs2s-mikolow.pl, Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie ul. Pokoju 4a,
43-190 Mikołów

322198061
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SPECJALNYCH W MIKOŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel praktycznej nauki zawodu