nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: malborski, Malbork, Pomorskie, Polska
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu: mechanik-monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających, ślusarz

Wymagania:
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Gen. de Gaulle'a 75a, 82-200 Malbork
email: sekretariat@cez.malbork.pl
Nazwa placówki: CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel praktycznej nauki zawodu