Nauczyciel przedmiotów branży fryzjerskiej

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: pilski, Piła, Wielkopolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych branży fryzjerskiej na 0,6 etatu do nauczania przedmiotów teoretycznych zawodowych branży fryzjerskiej na kursach. Realizacja zajęć z przedmiotów teoretycznych zawodowych pracowników młodocianych kształcących się w zawodzie fryzjer kl.1, kl.2 i kl.3. Zajęcia dokształcania zawodowego realizowanie są w tygodniu w wyszczególnionych miesiącach, m.in.: X, XI, I, III lub IV. - 34 godz. na tydzień. Uwaga - ostateczna liczba godzin zależeć będzie od zrealizowanego naboru uczniów do nowych klas pierwszych szkół branżowych. Elastyczne godziny pracy.

Wymagania:
mgr z przygotowaniem pedagogicznym posiadający kwalifikacje do nauczania przedmiotów teoretycznych zawodowych branży fryzjerskiej; istnieje możliwość zatrudnienia specjalisty bez przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków:
Realizacja zajęć na kursach teoretycznego dokształcania zawodowego pracowników młodocianych w zawodzie fryzjer kl. 1, 2 i 3

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretarz@pcepila.pl

67 351-20-78
Nazwa placówki: POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W PILE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów branży fryzjerskiej
Liczba godzin (w tygodniu): 7