Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: obornicki, Rogoźno, Wielkopolskie, Polska
Poszukiwany nauczyciel przedmiotów ekonomicznych z uprawnieniami pedagogicznymi

Wymagania:
nauczyciel przedmiotów ekonomicznych z uprawnieniami pedagogicznymi

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć zawodowych w szkole ponadpodstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
email: zs_rogozno@poczta.onet.pl

+48672618096
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych