Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: kwidzyński, Kwidzyn, Pomorskie, Polska
Zatrudnię nauczyciela przedmiotów ekonomicznych specjalizujących się w finansach publicznych do nauczania przedmiotu p.n. Pracownia finansów publicznych.

Wymagania:
mgr zgodny z nauczanym przedmiotem z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauczany przedmiot jest przedmiotem rozwijającym kompetencje zawodowe uczniów w zawodzie technik rachunkowości w klasie V.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zs1kwidzyn.pl

055 279 38 96
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W KWIDZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Liczba godzin (w tygodniu): 8