Nauczyciel przedmiotów elektrycznych i elektrotechnicznych

Data publikacji: 2024-02-16
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Wolne stanowisko nauczyciela zajęć w zakresie przedmiotów elektrycznych i elektrotechnicznych teoretycznych i praktycznych.

Wymagania:
Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia poniższe wymagania:
1) posiada wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
2) posiada umiejętności konstruowania, uruchamiania, konfigurowania i naprawy urządzeń elektrycznych, elektropneumatycznych
3) zna programy do:
- wykonywania dokumentacji elektrycznej,
- projektowania obwodów elektrycznych,
4) posiada obywatelstwo polskie,
5) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z praw publicznych,
6) nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,
7) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
8) nie był prawomocnie ukarany karą dyscyplinarną, o której mowa a art. 76 ust. ł pkt 3 Karty Nauczyciela, w okresie 3 lat przed nawiązaniem stosunku pracy, albo karą dyscyplinarną, o której mowa wart. 76 ust. 1 pkt 4 Karty Nauczyciela.
9) posiada umiejętność obsługi komputera.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2
ul. Słoneczna 19 85-348 Bydgoszcz
z dopiskiem: "Nabór na stanowisko nauczyciela elektrycznych przedmiotów zawodowych"

sekretariat szkoły - tel.: 52 373 12 39 (w dni powszednie w godz. od 8.00 do 15.00)
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 IM TYTUSA MAKSYMILIANA HUBERA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów elektrycznych i elektrotechnicznych