Nauczyciel przedmiotów elektrycznych

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: kluczborski, Kluczbork, Opolskie, Polska
Prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych w zawodzie elektryk

Wymagania:
Ukończone studia magisterskie zgodnie z przedstawioną ofertą

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela uczącego przedmiotów zawodowych elektrycznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Byczyńska 7, 46-200 Kluczbork

sekretariat@zsp2cku.pl
tel. 77-4182600
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 - CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KLUCZBORKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów elektrycznych