nauczyciel przedmiotów fryzjerskich

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-07-26
  • Miejsce: tarnogórski, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Nauczyciel przedmiotów teoretycznych w zawodzie fryzjer (Szkoła Branżowa I stopnia) i technik usług fryzjerskich (Szkoła Branżowa II stopnia zaoczna).

Wymagania:
Wykształcenie wyższe zgodne z pracą w branży.
Przygotowanie uczniów do egzaminów zawodowych.

Zakres obowiązków:
Praca na stanowisku nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
wzs_tg@poczta.onet.pl
Nazwa placówki: WIELOPROFILOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów fryzjerskich