Nauczyciel przedmiotów handlowych

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie zaprasza nauczycieli do składania ofert pracy na rok szkolny 2024/2025. Możliwość nauczania drugiego przedmiotu będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:
Do pracy zachęcamy zarówno osoby doświadczone, jak i młode, po studiach kierunkowych, które dopiero rozpoczynające swoją pracę w zawodzie nauczyciela. Nasza Szkoła stwarza doskonałe warunki do zdobycia doświadczenia w zgranym zespole.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
Możliwość nauczania drugiego przedmiotu będzie dodatkowym atutem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@izba.krakow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MAŁOPOLSKIEJ IZBY RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów handlowych