Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-12
  • Miejsce: dębicki, Dębica, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela przedmiotów informatycznych

Wymagania:
Studia magisterskie/ licencjackie/ inżynierskie na kierunku: informatyka

Zakres obowiązków:
nauczanie informatycznych przedmiotów zawodowych

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@mechanikdebica.edu.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 IM. JANA PAWŁA II W DĘBICY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów informatycznych
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel przedmiotu - branża motoryzacyjna
    Dębica (Podkarpackie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotu zawodowego - mechanika pojazdowaWymagania:Kwalifikacje, przygotowanie pedagogiczneW razie pytań zapraszamy do kontaktu:sekretariat@mechanikdebica.edu.pl
  • nauczyciel języka polskiego
    Dębica (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiegoWymagania:Odpowiednie kwalifikacje do zajmowanego stanowiska. Doświadczenie zawodowe. Mile widziane umiejętności wykorzystywania narzędzi cyfrowychWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:...
  • Nauczyciel przedmiotu
    Dębica (Podkarpackie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel zawodu geodezjaWymagania:Kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczneW razie pytań zapraszamy do kontaktu:sekretariat@mechanikdebica.edu.pl