nauczyciel przedmiotów mechanicznych

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: obornicki, Rogoźno, Wielkopolskie, Polska
Poszukiwany nauczyciel przedmiotów mechaniczno-spawalniczych. W roku szkolnym 2023/2024 w wymiarze min. 9h z możliwością kontynuacji zatrudnienia w kolejnym roku szkolnym.

Wymagania:
wykształcenie mechaniczne lub pokrewne z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć w uczniami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
email: zs_rogozno@poczta.onet.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów mechanicznych