nauczyciel przedmiotów mechaniki samochodowej

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
zatrudnimy nauczyciela przedmiotów mechaniki samochodowej w wymiarze 1/2 etatu od 1 września 2024r.

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku mechaniki samochodowej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczanie przedmiotów z mechaniki samochodowej w klasach I-V technikum

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs1@mjo.krakow.pl

12/411-54-34
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów mechaniki samochodowej