nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-08-12
  • Miejsce: ełcki, Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska
• nauczyciel elektrycznych przedmiotów zawodowych w technikum

Wymagania:
• ukończone studia wyższych z zakresu poszukiwanej branży (minimalnie inżynier)
• przygotowanie pedagogiczne (istnieje możliwość nabycia uprawnień pedagogicznych w trakcie pracy).

Zakres obowiązków:
Nauczanie w technikum przedmiotów zawodowych elektrycznych t.j. eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, podstawy elektrotechniki i elektroniki, użytkowanie instalacji elektrycznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: zsme@elk.edu.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH W EŁKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych
Liczba godzin (w tygodniu): 6