Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: zawierciański, Poręba, Śląskie, Polska
Praca w charakterza nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych w zawodzie technik informatyk, technik programista w Technikum

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku informatyka lub Studia Podyplomowe na kierunka informatyka. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu przedmiotw zawodowych informatycznych

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotow zawodowych informatycznych w Technikum, przygotowanie uczniów do egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w kwalifikacjiach np : INF.01, INF.02, INF.03, INF.04

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
42-480 Poręba, ul. Zakładowa 1, woj. śląskie
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W PORĘBIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych