nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela zawodowych przedmiotów informatycznych. Praca w Zespole Szkół. Etat łączony tzn. godziny w technikum i branżowej szkole I stopnia.
Uwaga - ostateczna liczba godzin zależeć będzie od zrealizowanego naboru uczniów do nowych klas pierwszych

Wymagania:
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Kartą Nauczyciela i przepisami wykonawczymi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zst@zst-grodzisk.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IMIENIA EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO GRODZISK WIELKOPOLSKI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych