nauczyciel przedmiotów zawodowych mechatronicznych

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: myślenicki, Sułkowice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedmioty zawodowe mechatroniczne w technikum

Wymagania:
nauczyciel mgr inż.. z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczyciel

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zszio.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122732008
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SUŁKOWICACH, UL. SZKOLNA 34
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych mechatronicznych
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Mogilany (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • nauczyciel historii
    Łętowe (Małopolskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej imieniem Tadeusza Kościuszki w Łętowem poszukuje kandydata do pracy na stanowisku nauczyciela historii w wymiarze 5/18 godzin tygodniowo do prowadzenia zajęć w klasach IV- VI. Praca od 01.09.2024 r.Wymaga...
  • Prowadzenie zajęć w zawodzie technik programista
    Myślenice (Małopolskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Poszukujemy osoby prowadzącej zajęcia kształcenia zawodowego w zawodzie technik programista: Tworzenie aplikacji desktopowych Podstawy programowania Aplikacje desktopowe i mobilne Aplikacje weboweWymagania:Kandydat powinien posiadać...