nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku podolog

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska

Wymagania:
wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym oraz doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:
nauczanie praktyczne na kierunku podolog

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@medyk.konin.pl

632424215
Nazwa placówki: WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KONINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku podolog
Liczba godzin (w tygodniu): 4