Nauczyciel przedmiotów zawodowych poligraficznych

Data publikacji: 2024-05-01
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie zatrudni nauczyciela przedmiotów zawodowych poligraficznych od 1 września 2024 roku. Wymiar zatrudnienia: etat plus godziny ponadwymiarowe (od 18 do 27h). Dokumenty proszę przesyłać na adres: sekretariat.zsp@eduwarszawa.pl

Przedmioty do wyboru w ramach zajęć praktycznych:

- cyfrowe przygotowanie do drukowania
- wykonywanie wydruków cyfrowych
- obróbka końcowa wydruków
- publikacje elektroniczne

Wymagania:
Kwalifikacje opisane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102).

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z uczniami, udział w zebraniach rady pedagogicznej i inne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Aplikacja powinna zawierać CV kandydata dokumenty potwierdzające wykształcenie (do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNYCH IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedmiotów zawodowych poligraficznych